Dom Jastrzębia Góra/Tupadły 3 pokoje, ogród

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
650 000 PLN , Pow. 51,90 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
51,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Jastrzębia Góra , Zbożowa
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
VH224352
Powierzchnia działki:
150 m2
Cena za m2:
9 286 PLN
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA OD DEWELOPERA 


LOKALIZACJA:
Dom postawiony w miejscowości Tupadły na granicy z miejscowoscią Jastrzębia Góra. Miejscowość cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ze względu na bliskość do plaży w Jastrzębiej Górze ok 1100m. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Sklep spożywczy Wojciech, Sklep u Ewy, Delikatesy Maciej Rotta, Delikatesy Jastrzębia, Ryby wędzone prosto z pieca, Żabka, Sklep Tygrysek, Pizzeria u Jędrka, Koni Pizza, piekarnia, cukiernia Konkol, Cukiernia słodkie klimaty, szkoła przedszkole. W pobliżu dużo terenów zielonych, domy postawione z dala od ruchliwej ulicy. Łatwo dojedziemy do Rozewia ok 3,5 km, Chłapowa 7,5 km, Władysławowa, 9km, Karwia 7km.

DOM:
Dom postawiony na działce 150m2. Działka ogrodzona, teren zagospodarowany. Wyznaczone jedno miejsce parkingowe na auto. W pobliżu inne domy jednorodzinne. Dom  wybudowany w technologi szkieletowej z drewna szwedzkiego C24, dobrze ocieplony, postawiony na płycie fundamentowej.  Powierzchnia całkowita domu to 70 m2, zaś użytkowej 51,90m2 ( ze względu na skosy na górze).
Na dole mamy wiatrołap, aneks kuchenny z oknem, salon oraz WC. Na piętrze dwie sypialnie, łazienka.
Dom energo-oszczędny wyposazony w pompę ciepła powietrze - powietrze z systemem rekuperacji i klimatyzacji. Czały system w lato służy jako klimatyzacja, zaś w zimę ogrzewa cały budynek.  Dom posiada rozprowadzoną instalację elektryczną z zamontowanymi gniazdkami i włącznikami światła. Wyposażono także w instalację wodno kanalizacyjną podłączoną do wody miejskiej oraz kanalizacji. 

DODATKOWE INFORMACJE:
Dom postawiony na kameralnym osiedlu 5 domków. Wykonany w wysokim standardzie wykończenia, gotowy do zamieszkania. Należy tylko wykończyć: położyć podłogi, wykończyć kuchnię i łazienki wg własnych potrzeb i upodobań.. Dom posiada samodzielny system grzewczy oraz chłodzący. Zakup domu jako pełna własność z wydzieloną KW na nieruchomość. Własne miejsce parkingowe. W sprzedaży 5 takich samych domów postawionych obok siebie. Zakup od dewelopera, kupujący zwolniony z 2% podatku PCC.

CHCESZ MIEĆ DOM BLISKKO PLAŻY?
PRZYJDŹ ZOBACZ I KUP.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DOKONAJ ZAKUPU LUB NAJMU Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI VERRE HOME !!!
SKORZYSTAJ Z PROFESJONALNEJ OBSŁUGI,
ZAPŁAĆ KORZYSTNĄ CENĘ I POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE !!!

GWARANTUJEMY:
- bezpieczeństwo transakcji,
- weryfikację stanu prawnego nieruchomości,
- bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu,
- pomoc naszego Eksperta na każdym etapie zakupu nieruchomości,
- ubezpieczenie OC Biura Nieruchomości VERRE HOME - 500.000 EURO

Więcej informacji na stronie Biura Nieruchomości VERRE HOME - www.verrehome.pl
Nieprawidłowy adres E-mail