Gdynia, Świętojańska - LOKAL UŻYTKOWY

Lokal użytkowy na sprzedaż
2 590 000 PLN , Pow. 406 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
406 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
23
Lokalizacja:
Gdynia , Świętojańska
Rok budowy:
1
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
VH137262
Cena za m2:
6 379 PLN

LOKALIZACJA:
Dzielnica Śródmieście w Gdyni. W pobliżu Dworzec Główny PKP, SKM oraz przystanki autobusowe. Łatwy dojazd do Sopotu czy Gdańska.
Pełna infrastruktura usługowo - handlowa: Żabka, Biedronka, Rossmann, LIDL, EMPIK, C-Corner Cafe, Pizza Hut, Bank PKO S.A. HALA TARGOWA, Park i wiele innych sklepów i restauracji. Hotel Mercure w odległości 200 m. Na Bulwar Gdyński mamy ok 10 min spacerem, a tam restauracje, PUBY, miejska plaża oraz Marina YACHT PARK.

BUDYNEK:
Kamienica z 1934 roku. Budynek docieplony z nową elewacją. Na parterze lokale usługowe. Posiada 4 piętra mieszkalne. 

LOKAL:
Do sprzedaży duży lokal użytkowy w Gdyni - Śródmieście, przy Świętojańskiej. Jest to dawny CLUB - lokal przeznaczony na PUB, Klub Nocny, restaurację w zależności od zapotrzebowania. Świetna lokalizacja z dużymi możliwościami. Lokal mieści się w podziemiu, nad lokalem lokale użytkowe, a nad lokalami użytkowymi dopiero lokale mieszkalne. Bezpośrednie wejście do lokalu z ulicy Świętojańskiej. Bardzo dobre wygłuszenie lokalu, nic nie słychać na zewnątrz i u sąsiadów,  stara poczciwa kamienica. Wcześniej KLUB posiadał 226 m2, na dzień dzisiejszy ta powierzchnia powiększyła się do ok 456 m2, acz kol wiek pewnych pomieszczeń nie ujawniono na załączonym rzucie. Lokal do kapitalnego remontu. Łącznie mamy ok 500m2. Lokal posiada założoną KW, bez żadnych obciążeń. Możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego lub gazowego.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dużo pomieszczeń i możliwości do własnej aranżacji. Lokal bez obciążenia hipotecznego. Gotowy do szybkiego wydania.
Cena do niewielkiej negocjacji.

Nieprawidłowy adres E-mail